„Šilutė“ kovos dėl 1 – 10 vietų

Rugpjūčio 21 d. Lietuvos futbolo federacijos II lygos varžybose savo aikštėje FK „Šilutė“, treniruojama Svajūno Česnulio, turnyrinėje lentelėje užimanti 5 vietą, iškovojo antrą pergalę iš eilės, nugalėjusi Klaipėdos FM komandą - 3:2.

Pirmą įvartį į Klaipėdos FM komandos vartus įmušė puolėjas D. Paldauskas.
Pasak S. Česnulio, pasiekta pergalė, iškovoti svarbūs 3 taškai, tačiau jo netenkino nei sukurtų progų realizacija, nei gynėjų žaidimas. „Manau, kad jau pirmame kėlinyje išnaudojus susikurtas progas galėjome išspręsti rungtynes“, – sako jis.

Pirmą įvartį į klaipėdiečių vartus įmušė Darius Paldauskas 16-ą pirmo kėlinio minutę. Įpusėjus pirmam kėliniui uostamiesčio futbolininkai rezultatą išlygino – 1:1, įvartį įmušė Paulius Rinkevičius. Po 2 minučių Algimantas Bačanskis kamuolį adresavo į klaipėdiečių vartus – 2:1. 31-ą kėlinio minutę klaipėdiečiai vėl išlygino rezultatą – 2:2.

Antrame kėlinyje sužaidus 11 minučių Ernestas Razonas rezultatą persvėrė šilutiškių naudai – 3:2. Vėliau nė vienai komandai įvarčių nepavyko pelnyti.

Toliau LFF II lygos pirmenybės skyla į du dešimtukus. Pirmos trejos rungtynės vyks išvykose. Pirmąsias rungtynes „Šilutė“ žais Šiauliuose rugpjūčio 29 d. su FA „Šiauliai B“ komanda.