Šilutės ligoninėje – skausmo gydymo specialisto konsultacijos

Šilutės ligoninės Konsultacinės poliklinikos specialistų komandą papildys gydytojas radioterapeutas Eimantas Mundinas, kuris taip pat yra ir skausmo gydymo specialistas.

Gydytojo konsultacijai gali registruotis pacientai, kurie yra visiškai ištirti dėl ūminio ar lėtinio skausmo priežasties, tačiau paskirtas gydymas yra neefektyvus, blogina gyvenimo kokybę. Specializuotos skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugos teikiamos pacientams, kuriems diagnozuoti galvos, kaklo, nugaros, pilvo, dubens, raumenų, sąnarių bei kitų organų ar sistemų skausmai.

Gydytojas, siunčiantis pacientą konsultacijai, privalo užpildyti siuntimą, kuriame būtų nurodyta, kad pacientas siunčiamas skausmo gydymo specialistui. Siuntime taip pat turi būti nurodytas tikslas, atliktų tyrimų ir konsultacijų rezultatai, gydymas ir atsakas į gydymą. Nepakankamai ištirti pacientai gali būti grąžinami atgal arba nukreipiami specialistų konsultacijoms ir tolesniems tyrimams.

Registruotis galima telefonu (8 441) 61040 arba internetu, išankstinėje pacientų registracijos sistemoje https://ipr.esveikata.lt/

Šilutės ligoninės inf.