Šilutiškė A. Aučiūtė – tarp geriausių KU sportininkų

Klaipėdos universitetas grąžino skolą geriausiems 2020-ųjų studentams – sportininkams, garsinusiems mokymo įstaigos, šalies ir miesto vardą įvairaus rango varžybose.

Tradiciškai geriausi sportininkai būdavo pagerbiami metų pabaigoje, tačiau 2020-ųjų gruodį planuotas renginys dėl epidemiologinės situacijos buvo atidėtas. KU geriausi atletai rinkosi į būrį, kad išklausytų padėkos žodžių už sportinius pasiekimus.

„Esate svarbūs Universitetui. Norime padėkoti už pastangas, kurias įdėjote tobulėdami patys ir tuo pat metu garsindami Klaipėdą. Jūs – sportininkai, kaip ir studentai, kaip ir mokslininkai, savo pasiekimais kuriate KU vardą“, – sveikino KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Atminimo dovanos bei padėkos raštai įteikti 10 sportininkų, kurie labiausiai spindėjo sporto padangėje 2020 metais, padėkota jų treneriams. Į dešimtuką pateko po 2 imtynių, dviračių sporto, lengvosios atletikos atstovus ir po 1 bokso, sambo, sunkiosios atletikos ir karatė kiokušin sportininką. Dešimtuke – ir bokso atstovė, Lietuvos čempionė ir tarptautinių turnyrų prizininkė Austėja Aučiūtė (treneris V. Murauskas.

Lyderiams linkėta sėkmės šturmuojant naujas aukštumas ir treniruočių bei varžybų be traumų. Linkėta ir kantrybės laukiant, kol pasaulis susigrąžins renginius, kurių tradiciją nutraukė pandemija. Būtent dėl jos studentiško sporto bendruomenė šiemet neteko Pasaulinės studentų sporto universiados.