Šilutiškės S. Montvilės pergalingas startas Varšuvoje

Geriausia praėjusių metų rajono sportininkė Sandra Montvilė ir nedidelė OCR Baltic warriors narių grupelė, neišsigandę siautėjančios pūgos ir šaltuko, praėjusį penktadienį išsiruošė užkariauti Lenkijoje vykusio žieminio Runmageddon‘o („Runmageddon winter“).

Šilutiškė S. Montvilė Lenkijoje iškovojo čempionės vardą.

Šilutiškė nepaliko niekam vilčių ir iškovojo čempionės vardą elito varžybose. Iš viso įvairiose grupėse varžėsi 1274 dalyviai.

Pasak žieminio Runmageddon‘o čempionės S. Montvilės, tai vienos iš techniškiausių varžybų, į kurias susirenka stipriausi Lenkijos, o šįkart – ir Lietuvos OCR atletai. Laimi ne tik geri bėgikai, bet ir ištverme bei jėga pasižymintys atletai.

Šia pramoga besidominčių žmonių kasmet daugėja ir dabar jų jau keli tūkstančiai dalyvių. Kliūčių bėgimai jau įgauna sporto šventės pavidalą su atrakcijomis visai šeimai. Be to, dėl kliūčių standartizavimo stokos, organizatoriai varžosi kūrybiškumu ir naujų kliūčių išradimu. Dabar tai viena iš alternatyvų tradiciniams bėgimo renginiams.

Pirmos kliūtys komandą pasitiko dar neišvažiavus iš Lietuvos, tačiau sėkmingai įveikę užpustytus kelius ir pasiekę Varšuvą komandos nariai pradėjo ruoštis pirmajam šio sezono OCR startui. Vieniems tai buvo pirmas kartas, kitiems senų sąskaitų suvedimas, gera pamoka ar kova iki paskutinių finišo metrų.

S. Montvilė moterų elito kategorijoje (Rekrut 6 km/30 kliūčių) iškovojo nugalėtojos vardą. Sandros treneris, kaunietis Dainius Liutkus, gėdos savo auklėtinei irgi nepadarė – tapo nugalėtoju vyrų elito grupėje. Buvęs Šilutės policijos komisariato kinologas Vidas Bukauskas veteranų elito grupėje (Hardcore 21 km) užėmė 16 vietą.

Treneris V. Liutkus sakė prieš šį žmogų norintis nulenkti galvą ir tokio užsispyrimo, kokį Vidas demonstravo trasoje, linkintis kiekvienam – jis įveikė visas 70 kliūčių. Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis sezonas oficialiai atidarytas!