Šilutiškiai Marijampolėje  iškovojo bronzos medalius

Marijampolėje praūžė Lietuvos moksleivių krepšinio U18 B diviziono finalinis ketvertas. Šilutės sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami Petro Joniko, užėmė III vietą.

Marijampolėje šilutiškiai iškovojo sidabro medalius.

Marijampolės sporto centro salėje pirmajame pusfinalyje susitiko Kauno KM „Perkūnas” ir Šilutės SM komandos. Visą laiką pirmavę kauniečiai užtikrintai žengė į finalą, įveikdami varžovus rezultatu – 84:65.

Kauniečių gretose ryškiausias buvo Justas Blaižaitis, pelnęs 25 taškus bei Andrius Babelis, pridėjęs 16 taškų. Šilutės SM ekipoje rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs Eduardas Targonskis.

Mažajame finale susitiko Šilutės SM ir Druskininkų SC ekipos. 17 taškų pranašumą iššvaistę Druskininkų krepšininkai nusileido šilutiškiams, rezultatu 75:82. Šilutės SM ekipą į pergalę vedė 31 tašką pelnęs E. Targonskis. Druskininkų ekipoje ryškiausiai žibėjo 18 taškų pelnęs ir 15 atkovotų kamuolių sugriebęs Aistis Lukoševičius.

Šilutės SM treneris P. Jonikas sakė, kad sportininkai buvo psichologiškai palūžę po vakarykščių rungtynių, bet rado savyje jėgų kovoti ir „pademonstravo charakterį“. Jis džiaugiasi komandos rezultatu, patekimu į finalinį ketvertą ir iškovota III vieta.

Aukso medaliais pasipuošė šeimininkai – Marijampolės SC „Mantinga” ekipa, sidabrą iškovojo Kauno KM „Perkūnas”, o IV vietą užėmė Druskininkų krepšininkai.

Marijampolėje tradiciškai buvo išrinktas simbolinis finalinio ketverto penketukas, į kurį  pateko ir šilutiškis E. Targonskis.