Šilutiškis M. Vilkas išrinktas į LSTA VK narius

Balandžio 30 d. vyko LSTA ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Joje dalyvavo 26 Lietuvos stalo teniso asociacijos nariai su balsavimo teise.

Šilutiškis, stalo tenisininkas M. Vilkas (kairėje) išrinktas į LSTA vykdomojo komiteto narius.

Į prezidento pareigas pasiūlyta viena kandidatė – Inga Navickienė, 25 nariai balsavo už, 1 susilaikė. Šilutiškis Matas Vilkas slaptu balsavimu išrinktas į VK narius.

Asociacijos viceprezidentais tapo Evaldas Skyrius ir Žygimantas Maleckas, generaline sekretore perrinkta Justė Mažeikienė, Trenerių tarybos pirmininku išrinktas Viktoras Frizelis. Į teisėjų kolegijos pirmininko pareigas buvo du kandidatai: Šarūnas Stankevičius ir Gediminas Gataveckas. Slapto balsavimo metu paaiškėjo, kad balsų abu kandidatai gavo po lygiai balsų. LSTA įstatai numato, kad tokiu atveju balsuoja jau išrinktas prezidentas. I. Navickienė pasirinko stalo teniso teisėją G. Gatavecką.

Į VK narius kandidatavo Aurelija Kybartaitė, Lina Sabaliauskienė, Gabrielė Matukaitytė – Klimienė, Raimondas Jackevičius, Gediminas Ušackas, Artūras Orlovas, Matas Skučas ir šilutiškis Matas Vilkas. Nuspręsta balsuoti slaptai ir į VK narius buvo išrinkti A. Kybartaitė, L. Sabaliauskienė, G. Matukaitytė – Klimienė, M. Skučas ir Matas Vilkas.