Šilutiškiui įteiktas juodas diržas

Spalio 4 d. Kaune įvyko Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 130 dalyvių. Prieš varžybas įteikti 1-ojo dano sertifikatai sportininkams, išsikovojusiems juos per 2019 m.

Lietuvos čempionato 2020 medalius laimėjusių sportininkų komanda - NDA suaugusiųjų rinktinė.

Lietuvos čempionatus. Juodojo diržo savininku tapo dziudo trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtinis Ernestas Sagalec.

Kaune geriausiai sekėsi broliams Edvardui ir Ernestui Sagalec. Edvardas (svorio kategorija iki 81 kg) iškovojo čempiono vardą, Ernestas (iki 66 kg) – III vietą. Jam taip pat įteiktas 1 DAN sertifikatas ir juodas diržas už praėjusių metų rezultatus.

Šilutiškiui Ernestui Sagalec įteiktas juodas diržas ir 1-ojo dano sertifikatai už praėjusių metų rezultatus.

Šalies čempionate Šilutę atstovavo iš viso 4 sportininkai. Be brolių Sagalec, ant tatamio pasirodė Uosis Knapkis su Dominyku Šatkumi, jie užėmė septintąsias vietas.

Varžybų organizatoriai dėkoja teisėjams, visai komandai už pastangas, taip pat žmonėms, prisidėjusiems finansiškai, kurių dėka čempionatas galėjo įvykti. Taip pat treneriams, paruošusiems sportininkus, kurie pademonstravo įtemptas ir įdomias kovas.

Varžybų pabaigoje, norintys išbandė save absoliučioje svorio kategorijoje, kur vyrų tarpe susikovė 12 dalyvių, tarp moterų – 8 dalyvės.