Vaistinės kvies nemokamai naudotis apsaugos nuo saulės priemone

Pasitinkant vasarą svarbu pasirūpinti odos apsauga nuo saulės, kuri gali mus apsaugoti nuo ne tik skausmingų nudegimų, bet ir pigmentinių dėmių atsiradimo ar netgi odos vėžio – melanomos. Todėl „Eurovaistinė“ imasi socialinės atsakomybės projekto bei kviečia pasitepti odos losjonu su SPF apsauga tiesiog vaistinėse. Grožio ir kurortinėse šio tinklo vaistinėse gyventojų lauks specialūs dozatoriai, po kuriais pakišus rankas, į delnus bus įpurškiamas apsauginis losjonas.

Balandį atlikta apklaus parodė, kad šiltuoju sezonu kasdien savo odą nuo saulės saugo vos 10 proc. žmonių. Net 30 proc. visai nenaudoja priemonių su SPF apsauga, o 34 proc. jas naudoja tik paplūdimyje arba gamtoje.

„Odą saugoti nuo ultravioletinių saulės spindulių svarbu tiek šviečiant saulei ar apsiniaukus, tiek mieste ir gamtoje. Mums rūpi mūsų pacientų sveikata, todėl grožio ir kurortinėse „Eurovaistinėse“ visi galės pasitepti nemokama SPF apsauga nuo saulės. Norime, kad ši iniciatyva mums visiems būtų nuolatinis priminimas rūpintis savo oda. Tad, jeigu išėjote iš namų ir pamiršote SPF apsaugos priemonėmis pasitepti pats ar patepti vaikų odą, tai galite padaryti vaistinėje“, – sako „Eurovaistinės“ atstovė Rolanda Lipnevičiūtė.

Apsauginio SPF losjono dozatoriai yra patogūs ir panašūs į įprastus rankų dezinfekcinio skysčio laikiklius. Jie automatizuoti, t. y. nereikia spausti kažkokio mygtuko ar liesti losjono talpos. Dozavimas higieniškas, nes po dozatoriumi pakišus rankas, losjonas automatiškai išpurškiamas į delnus. Specialiai parinkta ir priemonės nuo saulės konsistencija, o esant poreikiui konsultantai galės pasiūlyti drėgnų servetėlių rankoms nusivalyti.

Vaistinėse dovanojama apsauga nuo saulės tinkama tiek suaugusiems, tiek kūdikiams nuo 6 mėnesių. Losjono sudėtyje naudojamas ir kūdikių odai saugus mineralinių bei cheminių filtrų kompleksas, jis padeda spartinti epidermio regeneraciją, intensyviai drėkina ir raminą odą, yra atsparus vandeniui ir apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių ilgą laiką.

„Eurovaistinėse“ nemokamai apsaugoti savo odą nuo saulės bus galima visą vasarą, naujieji dozatoriai jau laukia grožio produktus parduodančiose vaistinėse Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Druskininkuose, Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kėdainiuose, Raseiniuose, Klaipėdoje bei visose vaistinėse Nidoje ir Palangoje.

Pagal BNS inf.