Vilkyčiuose mėgstamiausia sporto šaka – tinklinis

Baigiantis salės tinklinio sezonui Vilkyčiuose surengtas Velykinis turnyras, kuriame dalyvavo Šilutės, Pagėgių, Klaipėdos, Drevernos ir Vilkyčių komandos.

Velykinio turnyro dalyviai su sporto klubo „Vilkyčių jėga“ įsteigtais prizais.

Pasak turnyro organizatorės Danguolės Černeckytės, ši gyvenvietė visada garsėja puikiais sportininkais ir aktyviai sportuojančiais žmonėmis. Viena mylimiausių sporto šakų Vilkyčiuose – tinklinis. Baigiantis salės tinklinio sezonui surengtas ir Velykinis turnyras, dalyvių komandas sudarė 4 vyrai ir dvi moterys.

Varžybos vyko ratų sistema iki dviejų pergalių. „Nors komandos kovojo dėl aukštesnių vietų, bet vieni iš kitų tikrai turėjome ko pasimokyti ir ką parodyti. Komandų kovingumas, varžovų smūgių blokavimas, tiksliai pakelti kamuoliai ir gražios atakos džiugino žiūrovus ir pačius žaidėjus. Pasiaukojančiai komandos kovojo už kiekvieną tašką, todėl daugelis dvikovų pareikalavo trečio seto. Įnirtingos kovos vyko net 5 valandas, po kurių išaiškėjo prizininkai ir nugalėtojai“, – „Šilutės naujienoms“ sakė D. Černeckytė.

Velykinio turnyro nugalėtojais tapo „Jungtinė komanda“, II vietą užėmė „Šilutė“, trečiąja vieta tenkinosi „Vilkyčiai paprasti“ komanda. Komandoms įteikti sporto klubo „Vilkyčių jėga“ įsteigti prizai, organizatoriai visiems tinklininkams palinkėjo toliau savo įgūdžius perkelti į paplūdimio tinklinį, nes sezonas nebe už kalnų.