Vilkytiškis M. Rudzevičius iškovojo auksą

Liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Uogrės (Latvija) stadione vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos čempionatai. Lietuvos rinktinės garbę gynė trys Šilutės rajono lengvaatlečiai, treniruojami Linos Leikuvienės, Broniaus Mulskio ir Audriaus Urmulevičiaus.

Lietuvos rinktinė.

Lietuvos komanda bendroje komandinėje įskaitoje užėmė III vietą, pirmi buvo latviai, antri – estai.

Tarp šilutiškių geriausiai Latvijoje pasirodė vilkytiškis Marius Rudzevičius (treneris B. Mulskis). Jis ietį nusviedė 67 m 80 cm ir tapo Baltijos šalių jaunimo lengvosios atletikos ieties metimo čempionu.

Jaunuolių grupėje (U 20) trišuolio rungtyje L. Leikuvienės treniruojamas šilutiškis Osvaldas Gusčius iškovojo II vietą, nušokęs 14 m 70 cm. Jis nusileido tik latviui Edvins Hadakovs (15 m 34 cm).

M. Rudzevičius.

Kitas L. Leikuvienės treniruojamas lengvaatletis Justas Budrikas 1500 m bėgime (jaunuolių – U 20 grupė) buvo penktas, distanciją įveikęs per 4:11.92. Pirmą vietą iškovojo latvis Nikita Bogdanovs – 4:00.92.

Jaunimo grupėje čempionatą laimėjo Latvijos komanda (284), antroje vietoje Estija (247), trečioje Lietuva (211). Pajėgiausia jaunių komanda – estai (263), pralenkę latvius (243) ir lietuvius (235).