Krepšinio turnyre moterys kovėsi lyg dėl olimpinių kelialapių

moteru krepsinis„Šilutės naujienos“ jau devintą kartą surengė moterų krepšinio turnyrą 3×3.
Penktadienio pavakarę krepšinį mėgstančios moterys ir merginos tradiciškai rinkosi Šilutės krepšinio salėje. Atvyko nemažai nuolatinių jau pamėgto turnyro dalyvių, buvo ir naujų veidų.

Iš Šilutės, Vilkyčių, Traksėdžių, Žemaičių Naumiesčio, Katyčių seniūnijų suvažiavusios krepšininkės mėgėjos žaidė rato sistema, tad visos komandos galėjo rimtai parungtyniauti ir pajusti kiekvienos varžovės galimybes bei sugebėjimus žaisti krepšinį.

Susirinkusias turnyro dalyves pasveikino „Šilutės naujienų“ direktorė Skirmantė Galvydė. Ji pasidžiaugė, kad atsirado tiek norinčiųjų dalyvauti jau devintajame laikraščio organizuojamame moterų krepšinio turnyre, palinkėjo sėkmingų ir karštų kovų.
Varžyboms teisėjavo Šilutės sporto mokyklos treneriai Alius Rauluševičius bei Petras Jonikas.

Žaidėjos atidavė visas jėgas dėl kiekvieno taško. Vienas iš turnyro rėmėjų Feliksas Degutis, TEO Šilutės klientų aptarnavimo grupės vadovas, juokavo, kad atrodo, jog mūsų rajono dailiosios lyties atstovės žaistų lyg dėl vienintelio kelialapio į Olimpines žaidynes.

Sužaidus 15 rungtynių paaiškėjo, kam atiteko prizinės vietos. III vietą iškovojo „Just Play“ komanda iš Žemaičių Naumiesčio. Tai jauniausios turnyro dalyvės Lina Miklovytė, Algimanta Vilkytė, Laura Ringytė ir Simona Ugičiutė (trenerė Birutė Galinauskienė). II vieta atiteko „Žaibo“ komandai (Danguolė Černeckytė, Drąsida Bagdonaitė, Rita Skiudulienė ir Dženeta Bagočiūtė).moteru krepsinis I viena

O pirmąją vietą, kaip jau buvo ne vienerius metus iš eilės, iškovojo „Pamario“ komanda – Ingrida Slavickaitė, Giedrė Lukšaitė, Inga Viliūnienė bei Loreta Stančiauskienė.

Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos Ligitos Kužmarskienės įmonėje iškeptais šakočiais, žaidėjoms atiteko ir kosmetikos bei parfumerijos parduotuvių tinklo „Eurokos“ įsteigti prizai. Ne tuščiomis atvyko ir TEO atstovas F.Degutis, kuris prizines vietas užėmusioms komandoms padovanojo po puikų krepšinio kamuolį.

Visos dalyvės labai džiaugėsi „Šarūno reklamos“ įsteigtais prizais su renginio simbolika – jie ilgai primins dalyvavimą tokiame turnyre.

Dalyvavusios moterys ir merginos sakė, kad buvo puiku, jog turnyras suorganizuotas taip, kad visos komandos pažaidė viena su kita. Pasak merginų, jos į Šilutę kiekvieną pavasarį suvažiuoja ne dėl prizų, o pažaisti. Smagu, kad tai pavyko  padaryti.
Moterys jau pradėjo laukti 10-tojo „Šilutės naujienų“ krepšinio turnyro, kuris tikrai įvyks. Tikime, kad jubiliejinis turnyras sulauks dar daugiau dalyvių.