Rankų lenkikai – geriausi Lietuvoje

ranku lenkimas fLietuvos rankų lenkimo sporto federacija Skuode organizavo 2012 m. XVI Lietuvos nacionalinio rankų lenkimo sporto čempionatą. Dalyvių buvo 150 iš įvairių miestų, Šilutės klubui „Pamarys“ atstovauti vyko 25 sportininkai.

Rankų lenkimo klubo vadovai Aleksandras Pancerovas ir Vilija Parnarauskienė džiaugiasi visų auklėtinių pasirodymais, nesvarbu, ar tądien ant jų kaklo buvo pakabintas medalis, ar ne. Bet tikrai nemažai medalių parsivežta į Šilutę.

Eglė Vaitkutė tapo ne tik 2 auksinių medalių šeimininke (dešinės ir kairės rankų lenkimo rungtyse), bet dar ir absoliučia čempione. Jos neįveikė nė viena varžovė – nei aukštesnės, nei sunkesnės.ranku lenkimas f2

Dar tris aukso medalius parsivežė dešine ranka varžovus įveikę Vilija  Parnarauskienė, Eimantas Ciparis ir Donatas Pancerovas. Jiems atiteko ir sidabro medaliai, nes kaire ranka Vilija, Eimantas ir Donatas nusileido varžovams tik finale.

Kairės rankos lenkimo rungtyje sidabro medalius iškovojo ir Viktorija Tverijonaitė bei Kristina Urbonaitė. Kristinai pavyko II vietą iškovoti ir dešinės rankos lenkimo rungtyje, o Viktorija džiaugėsi ir bronzos medaliu.

III vietą kairės rankos lenkimo rungtyje užėmė Inga Sūdžiūtė ir Edgaras Šarliokas. Edgarui dešine ranka taip pat pavyko iškovoti bronzą. Ant III vietą simbolizuojančios pakylos užlipo dar du jo draugai – Šarūnas Kinderis ir Aleksandras Pancerovas.

Tarp vyrų absoliučiu čempionu pripažintas Klaipėdos miestui atstovavęs Arvydas Vigontas.

Smagu, kad Šilutės rankų lenkikai, kaip komanda, tarp visų dalyvavusių 14-os miestų jau 12-ąjį kartą užėmė I vietą. Antroje vietoje – Klaipėda, trečioje – Skuodas.