Švėkšnoje – bėgikų ir metikų šventės

begimo varzybos metikaiLaukdami Londone vyksiančių olimpinių žaidynių, švėkšniškiai ir patys sportuoja, ir priima pasivaržyti svečius.

Švėkšnos parke vyko Klaipėdos apskrities bendrojo lavinimo mokyklų 5-12 klasių mokinių bėgimo šventė „Olimpinis pamario pavasaris“.

Nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo R.Jokšaitė (Švėkšna), R.Bendžius (Žemaičių Naumiestis), L.Kaktaitė ir D.Kinčius, B.Bliūdžius, G.Brazaitė, R.Bernotaitė ir G.Leknius iš Švėkšnos, naumiestiškiai E.Drobnytė ir E.Ciparis, švėkšniškiai A.Gečaitė ir E.Valius, N.Velitaitė ir L.Miklovytė iš Žemaičių Naumiesčio, E.Šimkus iš Švėkšnos.

Varžybas organizavo ir nugalėtojus 16 taurių bei medaliais apdovanojo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos pirmininkas Romas Bernotas, vykdė švėkšniškiai kūno kultūros mokytojai. Bėgimo takeliuose rungtyniavo daugiau kaip 100 bėgikų. Sportinį prizą laimėjo 5b klasė – 17 penktokų bėgo kilometrą.

Po poros dienų „Saulės“ gimnazijos stadione vyko rajono mokinių metiko dienos varžybos, kuriose, be šeimininkų rungtyniavo svečiai iš Vilkyčių, Priekulės  ir Šilutės. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Šilutės sporto mokyklos diplomais, jauniai – ir medaliais. Už gerus rezultatus taurėmis apdovanoti jaunučių grupėje J.Milevičiūtė ir G.Keizeris, jaunių – K.Butkevičiūtė ir V.Goštautas.
begimo varzybos begikai
Švėkšnos kavinės – baro savininko, buvusio Lietuvos jaunučių ieties metimo čempiono Antano Martinkaus piniginiai prizai įteikti ietininkams K.Butkevičiūtei ir M.Baltrukoniui iš Vilkyčių. Rajono savivaldybės tarybos nario Sauliaus Vytuvio, kurio pasiekti Švėkšnos moksleivių rekordai iki šiol nepagerinti, piniginiai prizai įteikti perspektyviausiems Švėkšnos metikams K.Bočkui ir R.Loginov.

Jaunučių grupėje šilutiškė J.Milevičiūtė toliausiai stūmė rutulį ir metė diską. Ieties metimo rungtyje nugalėjo švėkšniškė A.Nausėdaitė ir G.Keizeris iš Vilkyčių. Beje, Gediminas toliausiai nustūmė rutulį ir numetė diską.

Jaunių – jaunimo grupėje 5 kg rutulį vienodai nustūmė švėkšniškiai K.Bočkus ir V.Goštautas – po 13,26 m. Pagal bandymus nugalėtoju tapo Vaidas, toliausiai metęs 1,5 kg diską – 39,16 m. Ietį geriausiai metė G.Šiaulinskas iš Vilkyčių – 49,86 m.

Tarp merginų rutulį geriausiai stūmė D.Bubliauskaitė iš Švėkšnos, diską toliausiai metė šilutiškė M.Noreikaitė, ietį – Švėkšnos dešimtokė K.Butkevičiūtė.