Jaunimo banga

 pasysiuose literatutaŠiais laikais, kai vis daugiau mūsų laiko bei dėmesio pasiglemžia televizija, kompiuteriniai žaidimai ir išmanieji telefonai, knyga dažnai lieka užversta dulkėti lentynoje. Daugelyje šeimų knygų skaitymas jau yra ne įdomi ir smagi laisvalaikio praleidimo forma, o dėmesio nevertas užsiėmimas. Tad vaikui pažadinti norą skaityti yra tikras iššūkis. Pagrindinis bibliotekininkų ir mokytojų siekis - įtikinti jaunuosius skaitytojus, kad laikas su knyga gali būti ypatingas ir kūrybingas. Kūrybinis skaitymas kartu su tėveliais suteikia vaikams džiaugsmo, o galimybė praleisti laiką kartu leidžia geriau pažinti savo atžalą neformalioje aplinkoje, lavina asmeninius gebėjimus, išlaisvina vaizduotę, suteikia teigiamų emocijų.

 

Jaunimo koncertasŠilutės atvira jaunimo erdvė nuo 2018 m. birželio pradėjo įgyvendinti projektą „Atrask save Šilutėje“. Tai yra atviro darbo su jaunimu projektas, skirtas jaunimui nuo 14 iki 29 metų.

Visą vasarą jaunimo erdvė su savanoriais organizavo „LAFA ketvirtadienius“. Tai renginių ciklas, kuriuose jauni žmonės susitiko su įdomiomis asmenybėmis, klausėsi jaunimo grupių koncertų. Visi renginiai buvo nemokami.

europos kalbu_diena_pirmoji_gimnazijaRugsėjo 26-oji - ypatinga diena visoje Europoje - Europos Sąjungos šventė, skirta šios sąjungos kalboms paminėti. Jos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Ši diena buvo paminėta ir abiejose Šilutės gimnazijose.

Traukinuku 2Nuo spalio 1 d. atidarytas naujas traukinių maršrutas Šilutė - Klaipėda - Šilutė, jį jau išbandė ir Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 2b klasės mokinukai su mokytoja Violeta Lukočiene.

lazeriu labirintas_biblioteka4Rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje įvyko ilgai lauktas lazerių kambario „Bebaimių 12“ atidarymas.

Tai visiškai nauja ir nemokama paslauga jaunimo nuo 14 metų grupėms.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt